UUDISED

KEVAD 2019 UUS PLAAT

EUROVISIOONI KAUNIMAD LAULUD JÕUDSID PLAADILE

Kaunimate Aastate Vennaskonna fännidel on taas võimalus oma muusikakollektsiooni täiendada. Tänavuselt plaadilt leiab 14 värsket salvestust, mille hulgas on ka uued lood Toomas Lungelt, Jüri Lumistelt, Indrek Kaldalt, Priit Pajusaarelt ja Urmas Kõivult.
Plaati saab osta kontsertidelt ja Karlova Teatrist. 

KEVAD 2019 KEVADKONTSERDID

Kevad 2019 tuleb eurovisioonihõnguline

2019. aasta kevadel astub Kaunimate Aastate Vennaskond lavale täiesti uue eurovisioonihõngulise kavaga.
Kevadkontserdid Eesti erinevais paigus 3. märtsist 31. maini.

VAATA LÄHEMALT
KEVAD 2018 KONTSERTETENDUS

KAUNIMAD 25 AASTAT ME ELUS

7. märtsist 30. maini 2018
on Kaunimate Aastate Vennaskond kevadtuuril
Eesti erinevais paigus.
Meie kava võtab kokku, kuhu oleme jõudnud kahekümne viie aasta jooksul loojatena, kunstnikena, muusikutena tänases päevas. Tahame üllatada ja pakkuda kordumatuid elamusi väärikalt, stiilitundeliselt ja pidulikult, kuid samas humoorikalt ja hoogsalt
.

LOE EDASI
PLAADIKOGUMIK

KULLAFONDI KAUNIMAD LOOD

6. veebruaril täiendas Hitivabrik “Eesti kullafondi” kollektsiooni Kaunimate Aastate Vennaskonna kogumikuga.
Plaadikolmikusse on koondatud läbilõige Kaunimate Aastate Vennaskonna lavateekonnast 25 aasta jooksul - Kulno Süvalepa legendaarsetest lauludest, aegumatutest šlaagritest ja temperamentsetest lõunamaistest viisidest vennaskondlaste omaloominguni. Kolmel plaadil on kokku 52 lugu, äratundmisrõõmu pakkuvaid meloodiaid on neisse põimitud aga tunduvalt rohkem.
Kogumikku saatvast trükisest leiab meeleolukaid mälestuspilte vennaskonna liikmetelt ja kauaaegselt kaasteeliselt Indrek Hirvelt. Oma südamlikud kommentaarid on vihikusse lisanud Reet Linna, Krista Aru ja Laine Randjärv.Kaunimate aastate vennaskond

 

Kaunimate Aastate Vennaskonna liikmed sattusid juba enam kui paarikümne aasta eest Tartus kokku pooljuhuslikult tänu Kulno Süvalepa lauludele, mida ülikoolilinna teatriseltskondades laulda armastati. Kui noormehed 1993. aastal Vanemuise ovaalsaalis omaalgatusliku laulukavaga publiku ja Vanemuise tollaste juhtide hindavate pilkude ette astusid, olid nii mõnelgi neist põlved pisut nõrgad ja närvipuna palgeil.

 

Nüüdseks aga tunnevad Toomas Lunge, Jüri Lumiste, Andres Dvinjaninov, Hannes Kaljujärv ja Indrek Kalda end lavalaudadel musitseerides kui kalad vees. Vaba ja loominguline lavaolek ning kauaaegses koostegutsemises kujunenud ansamblitunnetus on Kaunimate Vennaskonna trumpideks. Soe energia kandub ka saali: kuigi ansambel on olnud algusest peale iseäranis naisterahvaste lemmik, leiavad ka härrad publiku seas end õige pea pärast esimeste nootide kõlamist kinganinaga rütmi kaasa löömas ja naljatluste üle muigamas.

 KONTAKT

 

Mitmehäälne meeltlahutav meestelaul. Kupleed, laulukavad ja etendused.

Piletid müügil Piletilevis, Piletimaailmas ning kui kohti jätkub, siis enne kontserdi algust kohapeal.

 

Andres Dvinjaninov
andres@suveteater.ee
tel: +372 50 68 165

Toomas Lunge
toomas.lunge@gmail.com
tel: +372 51 04 474

 Toetajad

tartu.pngkaubamaja.png